To Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers φαίνεται πως έχει επιβεβαιωθεί για τη Δύση
![](https://i0.wp.com/nintenders.gr/wp-content/uploads/2020/04/persona-5-scramble-nuevas-imagenes-2100x1200-1-656x375-1.jpg?resize=656%2C375&ssl=1)
Η Koei Tecmo κυκλοφόρησε σήμερα την αναφορά για το οικονομικό έτος 2019 (Απρίλιος 2019 έως Μάριος 2020) και μαζί με αυτή τα σχέδια για τη χρονιά που έρχεται.
Η οικονομική μελέτη είναι για την ώρα διαθέσιμη στα Ιαπωνικά και δημοσιεύτηκε στο twitter από το χρήστη @bk2128. Φαίνεται ξεκάθαρα ότι στα μελλοντικά σχέδια της εταιρείας είναι η κυκλοφορία του παιχνιδιού στη Δύση. Αναμένουμε και επίσημη ανακοίνωση επομένως.