Το Dragon Ball FighterZ έφτασε τις 5 εκατομμύρια πωλήσεις
![](https://i0.wp.com/nintenders.gr/wp-content/uploads/2020/05/Dragon-Ball-FighterZ-Sales_05-20-20-600x314-1.jpg?resize=600%2C314&ssl=1)
Οι παγκόσμιες πωλήσεις του Dragon Ball FighterZ ξεπέρασαν τα 5 εκατομμύρια, ανακοίνωσαν οι Bandai Namco και Arc System Works. Οι πωλήσεις λαμβάνουν υπόψη την ψηφιακή καθώς και τη φυσική μορφή του παιχνιδιού.
Για να το γιορτάσει η Bandai Namco θα δωρίσει 3 lobby χαρακτήρες, τους Android 21 Special 01, Goku (SSGSS) Special 01 και “Vegita (SSGSS) Special 01, καθώς και 5 εκατομμύρια Zeni σε όλους τους παίκτες του παιχνιδού. Τα δώρα θα διατεθούν μεταξύ 21/05 και 28/05.