Διαθέσιμο το μεγάλο update του The Witcher III.
Το update που μας είχε υποσχθεί η Saber Interactive είναι πλέον διαθέσιμο για τους κατόχους της έκδοσης του The Witcher III: Wild Hunt Complete Edition για Nintendo Switch και φαίνεται ότι όντως άξιζε την αναμονή.
![](https://i0.wp.com/nintenders.gr/wp-content/uploads/2020/02/image-1.png?resize=800%2C463&ssl=1)
Πέρα από διορθώσεις bugs και γραφικών glitches, έχουν προστεθεί πολύ δυνατά features όπως cross-save με τις εκδόσεις για Steam & GOG, touch controls, πολλές επιλογές για γραφικά (sharpening, blur, bloom κα), βελτιωμένο optimization και επιπλέον επιλογές γλώσσας.